<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1401 چهارشنبه 19 مرداد
 
مشاوره رایگان
ثبت نام کنکور هنر
09195445358
مشاوره کنکور
مشاوره با نفرات برتر
تماس شبانه روزیدسترسی سریع


اخبار و اطلاعیه ها

برنامه ریزی کنکور سراسری هنر 98

1397 پنجشنبه 18 مرداد برنامه ریزی کنکور سراسری هنر 98

برنامه ریزی کنکور سراسری هنر 98

بهترین مشاوران آموزشگاه کنکور هنر برای برنامه ریزی کنکور سراسری هنر 98

بررسی های مختلف درباره سوالات کنکور سراسری هنر در سال گذشته نشان می دهد که سوالات نسبت به سال های قبل مفهومی تر شده است . این به آن مفهوم است که داوطلبان گروه آزمایشی هنر نیازمند مطالعه دقیق تر و برنامه ریزی صحیح برای قبول شدن در کنکور هستند .

منابع کنکور سراسری هنر 98

داوطلبان باید بعد از آشنایی با منابع کنکور سراسری هنر 97 نسبت به برنامه ریزی صحیح اقدام کنند و با پشتکار در راه رسیدن به هدف خود تلاش کنند .

سوالات کنکور سراسری هنر 98

اگر دانش آموز سال سوم دبیرستان هستید که این مقاله را مطالعه می کنید نباید از تاثیر معدل در کنکور غافل شوید ، هرچند تاثیر معدل در کنکور 97 به صورت تاثیر مثبت می باشد .به داوطلبانی که قصد برنامه ریزی اصولی دارند
مشاوره کنکور سراسری هنر 97
توصیه می شود با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشند تا بتوانند نحوه مطالعه صحیح کنکور سراسری را از طریق یک برنامه ریزی صحیح بیاموزند .