<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1401 چهارشنبه 19 مرداد
 
مشاوره رایگان
ثبت نام کنکور هنر
09195445358
مشاوره کنکور
مشاوره با نفرات برتر
تماس شبانه روزیدسترسی سریع


اخبار و اطلاعیه ها

کنکور سراسری هنر

1397 شنبه 13 مرداد کنکور سراسری هنر

کنکور سراسری هنر

آمادگی کامل برای شرکت در کنکور سراسری هنر

گروه آزمایشی هنر جزء گروه هایی است که داوطلبان همه گروه های آزمایشی ( علوم ریاضی ، علوم انسانی و علوم تجربی ) می توانند در کنکور آن شرکت کنند . تعداد زیادی از دانش آموزان به دلیل علاقه یا تغییر رشته تحصیلی در کنکور هنر شرکت می کنند . 

کنکور هنر

برخلاف تصور بعضی افراد قبولی در کنکور سراسری هنر 97 کاری دشوار است که فقط علاقه زیاد و مطالعه دقیق موجب موفقیت در این عرصه می شود . این گروه از تنوع رشته ی کمتری نسبت به سایر گروه ها برخوردار است . گروه آزمایشی هنر تفاوتی اساسی با سایر گروه های آزمایشی دارد . این تفاوت دو مرحله ای بودن کنکور هنر در بیشتر رشته ها است . یعنی بعضی از رشته های هنر علاوه بر آزمون تستی دارای آزمون عملی ( یا مصاحبه ) هم هستند . از رشته های پرمتقاضی این گروه آزمایشی می توان به سینما ، عکاسی ، چاپ ، صنایع دستی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی اشاره کرد .

منابع کنکور هنر

در ادامه به بررسی ثبت نام ، شرایط ، منابع ، دروس عمومی و دروس اختصاصی ، بررسی سوالات و برنامه ریزی کنکور سراسری هنر 97 می پردازیم .
سوالات کنکور هنر
ثبت نام کنکور سراسری هنر 97

در زمان نگارش این مقاله هنوز زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری هنر 97 مشخص نشده است اما طبق روال سال های گذشته احتمالا ثبت نام کنکور هنر در بهمن ماه امکان پذیر است . داوطلبان در منوی سمت راست وب سایت سازمان سنجش با انتخاب خرید کارت اعتباری ، می توانند کارت ( کارت های ) اعتباری مورد نیاز خود را با توجه به تعداد کنکور هایی که قصد شرکت در آن را دارند خریداری کنند . در هنگام ثبت نام وارد کردن اطلاعات شخصی ( نام ، نام خانوادگی ، آدرس ، کد پستی و ... ) و اطلاعات تحصیلی ( معدل دیپلم ، معدل پیش دانشگاهی و ... ) فرد الزامی می باشد . در تاریخ اعلام شده توسط سنجش داوطلبان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اقدام کنند . معمولا بعد از اتمام زمان ثبت نام مهلت مجددی برای جاماندگان ثبت نام تعیین می شود تا بتوانند در کنکور سراسری 97 ثبت نام کنند . در نهایت پس از اتمام مراحل ثبت نام سیستم یک کد رهگیری به داوطلب می دهد که نگه داری آن تا پایان اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور هنر 97 مورد نیاز است .