<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1399 دوشنبه 16 تیر
 
مشاوره رایگان
ثبت نام کنکور هنر
09195445358
مشاوره کنکور
مشاوره با نفرات برتر
تماس شبانه روزیمعرفی آموزشگاه

آموزشگاه پرديس خرد با بهره گيري از اساتيد مجرب و برنامه ريزي دقيق و آزمون هاي منظم براي دستيابي به موفقيت هنرجويان تلاش مي نمايد.

صداقت، پشتكار و ايجاد همدلي و روابط انساني شعار ما در كار است و از ابتدا تا روز اعلام نتایج كنكور همراه شما هستیم.

                                                                                                                                                                                                                             مدیریت آموزشگاه

 منظرآذرنیا


آموزشگاه پردیس خرد در راستای نیل به یکی از مهم ترین هدف جوانان که ورود به دانشگاههای معتبر و ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه می باشد، هر سال با بهره گیری از خدمات کامل آموزشی، به همراه کادری مجرب اقدام به برگزاری دوره جامع و تخصصی کنکور کاردانی و کارشناسی می کند. به همین منظور تقویم آموزشی دقیق و منظم از طرف کادر مشاوره و برنامه ریزی تنظیم شده است تا مسیر تحصیلی داوطلبان گرامی طی یکسال تحصیلی کاملاً مشخص شود.


                                                                                           مشاور و برنامه ریز

 بهروز متقی
این سایت با هدف برقراری ارتباط موثر و سریع میان کارآموزان و فارغ التحصیلان آموزشگاه و همچنین به منظور بررسی مشکلات و پیگیری های لازم طراحی شده است .نظرات شما عزیزان قطعا در ادامه  کار و پیگیری  های لازم موثر خواهد بود.دست یکایک شما را به گرمی می فشاریم .